Projektas 106

Projektas 106

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Kompaktiškas vieno aukšto namas. Projekte numatyta svetainė ir virtuvės zona, iš kurios patenkama į lauko terasą; trys miegamieji. Šis namo projektas – tinkamas pasirinkimas 4  asmenų šeimai, vertinančiai vieno aukšto namo teikiamus privalumus.  Kartotinio namo projektas atitinka A++ klasės namams keliamus reikalavimus.

Pamatai – poliniai; Sienos – silikatiniai blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas, apdailinės medinės dailylentės ir skarda; Perdanga – medinės sijos; Stogo danga – skarda.

Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.

Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).

Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!