Projektas 36

Projektas 36

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Didelis, dviejų aukštų gyvenamasis namas skirtas šeimai mėgstančiai išskirtinumą bei erdves. Modernus, išsiskiriantis savo architektūrine išraiška pastatas padės sukurti tobulai išskirtinę aplinką kieme. Namo statybai naudojamos aplinką tausojančios medžiagos ir ieškomi įdomūs bei nestandartiniai sprendimai. Į dviejų aukštų patalpą įeiti galėsite ne tik pro pirmojo aukšto duris, tačiau ir užlipti laiptais, kurių viršuje – didelė ir moderni terasa su stogeliu, puikiai tinkanti leisti šiltas ir saulėtas dienas.
Išskirtiniais architektūriniais sprendimais pasižymintis būtas – kaip mat patrauks aplinkinių dėmesį ir leis pasireikšti jūsų kūrybos laisvei.
Pamatai – poliniai; Sienos – silikatiniai blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas ir klinkerio plytelės; Perdanga – g/b perdanga ir medinės sijos; Stogo danga – prilydoma bituminė.
Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.
Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).
Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!