Projektas 38

Projektas 38

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Gyvenamojo namo projektas, kuris patinka daugeliui pasižymi elegantiška forma, yra vidutinio dydžio, puikiai tiks 4-5 asmenų šeimai. Namas vieno aukšto, išsiskiriantis patogiai suplanuotu ir puikiai erdvę išnaudojančiu plano sprendiniu. 3 miegamieji, erdvi svetainė su valgomuoju, bei pagalbinės patalpos. Visa tai leis jaustis patogiai ir džiaugtis kas dieną visais namo teikiamais privalumais.
Pamatai – poliniai; Sienos –silikatiniai blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas ir klinkerio plytelės; Perdanga –medinės sijos; Stogo danga – skarda (čerpių imitacija).
Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.
Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).
Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!