Projektas 47

Projektas 47

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Skandinaviško tipo, kompaktiško, ekonomiško, labai nebrangios statybos namo projektas. Dėl dėkingo patalpų ir langų išdėstymo namas yra išskirtinai taupus. Visos pagalbinės patalpos išdėstytos šiaurinėje pusėje. Projekte numatyta erdvi svetainė su virtuvė, du vaikų kambariai, miegamasis, san. mazgas, pagalbinės patalpos (katilinė – skalbykla) bei terasa pirmame aukšte. Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt tai būsimi namai Jums ir Jūsų šeimai.
Pamatai – poliniai; Sienos –silikatiniai dujų blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas; Perdanga – medinės sijos; Stogo danga – Skarda.
Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.
Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).
Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!