Projektas 75

Projektas 75

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

,

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Modernus gyvenamojo namo projektas skirtas 4/5 asmenų šeimai. Pirmame aukšte suprojektuota erdvi svetainė su virtuvės zona iš kurių tiesioginis išėjimas į terasą. Vitrininiai langai užtikrins, kad namuose tikrai netrūktų šviesos. Antrame aukšte suprojektuoti du vaikų kambariai, tėvų miegamasis su drabužine, san.mazgu ir drabužine. Kartotinio namo projektas atitinka A++ klasės namams keliamus reikalavimus.

Pamatai – poliniai; Sienos – silikatiniai blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas ir klinkerio plytelės; Perdanga – g/b plokštės; Stogo danga – prilydoma bituminė.

Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.

Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).

Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!