Projektas 95

Projektas 95

Bendras plotas

Aukštų sk.

Gabaritai

Pastato aukštis

Stogo nuolydis

Garažas

Kambarių sk.

Kaina be statybos leidimo

Kaina su statybos leidimu

  • Aprašymas
  • Pateikite užklausą

Aprašymas

Namo projektas – vieno aukšto su išsiskiriančiu savo tūriu bei minimalistine išraiška, kuri paryškina modernaus ir šiuolaikiško namo charakterį. Name suprojektuoti 4 gyvenamieji kambariai, numatyta svetainės – valgomojo, virtuvės patalpa. Namo projektas tiks 4 – 6 asmenų šeimai, vertinančiai vieno aukšto namo teikiamus privalumus. Susisiekite dėl šio namo projekto, galbūt tai būsimi namai Jums ir Jūsų šeimai. Kartotinio namo projektas atitinka A++ klasės namams keliamus reikalavimus.

Pamatai – poliniai; Sienos – silikatiniai blokeliai; Išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas ir klijuojamos klinkerio plytelės; Perdanga – medinės sijos; Stogo danga – bituminė danga.

Pasiteiraukite dėl šio namo projekto, galbūt šis namas taps Jūsų būsima gyvenamąja vieta! Jei susidomėjote šiuo namo projektu, susisiekite su mumis dabar ir mes padėsime išsiaiškinti, ar šis būsto projektas iš tikrųjų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.

Projektą be statybos leidimo sudaro šios dalys: Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK).

Projektą su statybos leidimu sudaro šios dalys: Bendroji dalis (BD); Sklypo sutvarkymo dalis (SP); Statinio architektūrinė dalis (SA); Statinio konstrukcinė dalis (SK); Vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis (VN); Pastato energinio naudingumo skaičiavimai (ENRG).

 

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.

You've just added this product to the cart:

error: Content is protected !!